top of page

Terrassiõli OSMO

Terrassiõli Siberi lehis 009 0,75l - 30.83€ +KM Terrassiõli Siberi lehis 009 2,50l - 90.00€ +KM Terrassiõli termopuit 010 0,75l - 30.83€ +KM Terrassiõli termopuit 010 2,50l - 90.00€ +KM

Satiinmatt dekoratiivne vahend puidu viimistlemiseks õli baasil igat tüüpi puidule. Mikropoorne pind võimaldab puul hingata ja vähendab puidu turset ja kokkutõmbumist. Vetthülgav, vastupidav ilmastiku- ja UV-kiirgusele (välja arvatud värvitu tiik 007) viimistlus ei pragune ega kooru. Lihtne ja mugav kasutada, ei moodusta kilet.


Terrassiõlid Osmo kaitsevad puidust terrasse, aiamööblit ja okaspuust ja väärtuslikust puidust vaheseinu, nagu immutatud mänd, Douglas kuusk, seeder, tamm või bangkirai – sobivad ka tiigi, eukalüpti ja muude eksootiliste metsade viimistlemiseks.


1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 24 m².


PEALEKANDMINE Kandke pinnale õhuke ja ühtlane kiht, pühkides puitu Osmo harjaga looduslike harjaste või puuvillase kangaga (näiteks aiamööbli jaoks). Suurtel pindadel soovitame kasutada spetsiaalselt terrassidele mõeldud Osmo 150mm põrandaharja. Kandke ühtlaselt õhukese kihina. Laske kuivada 12 tundi, tagades hea ventilatsiooni. Pärast kuivatamist kandke teine kiht õhukeselt ja ühtlaselt. Kui on vaja vähem intensiivset tooni, võib teise kihina kasutada terrassi Osmo (430) värvitut libisemisvastast õli. Soovitame alati eelnevalt teha toonisobivus test.

Viimistletav pind peab olema puhas ja kuiv (suhteline õhuniiskus alla 20%), õhutemperatuur üle + 5 ° C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Vältige määrimist kuuma ilmaga.

Saadaval ka 25-liitristes kanistrites.

Kasvava võsa ost toimib väljatuleku alusel, kus teeme selgeks, mis alad puhtaks teha ja hindame orienteeruva mahu visuaalselt. Kokkuleppel koristame teeääred, kraavid ja põllud. Enne võsa lõikamist sõlmime lepingu koos ostuhinna ning orienteeruva kogusega.

Okste ja tüvede vedamiseks metsast välja kasutame 14000-15000 kg kandevõimega forvarderi Ponsse Buffalo. Forvarderi haaratsi ulatus on 7.8-10 meetrit. 

bottom of page