top of page
wood-g031fc083a_1920(1).jpg

ENERGIAPUIT
ENERGIAPUIDU KOKKUOSTMINE JA MÜÜK
HAKKEPUIDU TOOTMINE

Kas soovid hinnapakkumist energiapuidu või muu teenusele? 

Teeni metsaraielt lisatulu ning küsige personaalset pakkumist raiega kaasnevatele teenustele. Metsaraie parandab tingimusi metsa kasvuks ning võimaldab uue metsa tekkimist. Päringuvormi leiad siit.

GILJOTIIN

 

Pakume giljotiiniteenust võsa lõikamiseks. 

 

Kokkuleppel teeme puhtaks võsastunud põllumaad, kraavid, metsaservad ning teostame metsa hooldusraieid ja alusmetsa raieid. 

 

Kui planeerite võsalõikust, võtke meiega kindlasti ühendust! Teeme Teile ka hinnapakkumise koondatud võsale.

giljotiin_bmmajand_2.jpeg

HAKKUR

 

Mobiilne puiduhakkur MUS-MAX WT10XL / WT11 on võimeline purustama kuni 75cm paksuseid oksi ning tüvesid. Hakkimise toodang on kuni 180 m3/h. Seda puiduhakkurit kasutatakse peamiselt P16S, P31S/P45S, P63 (G30 kuni G50) kvaliteediga puiduhakke tootmiseks. MUS-MAX WT10XL / WT11 valmistab kõigist levinud pehme ja kõva puidu sortidest kütteks sobilikku puiduhaket. Ka saeveskite ja tislerikodade puidujäätmeid, võsa, puuvõrasid jms saab trummelhakkuriga hõlpsalt peenestada.

WhatsApp Image 2023-09-19 at 12.51.16.jpeg

FORVARDER

 

Okste ja tüvede vedamiseks metsast välja kasutame 14000-15000 kg kandevõimega forvarderi Ponsse Buffalo. Forwarderi haaratsi ulatus on 7.8-10 meetrit. 

 

Kui vajate metsa väljaveo teenust, siis küsige meilt pakkumist! 

forvarder_ponsse_bmmajand.jpeg


RAIEJÄÄTMETE OST

Ebastandardsed tüved, puuoksad- ja võrad ning alusmetsa lõikuse tagajärjel tekkinud võsa. Ostame virnastatud võsa, raiejääke – metsalõikuse jääke, küttepuud, et kasutada neid energiapuidu toormena. Raiejäätmete koristamine peaks olema otsustatud enne raie alustamist, et materjali saaks koguda eraldi hunnikutesse.

KASVAVA VÕSA OST

Kasvava võsa ost toimib väljatuleku alusel, kus teeme selgeks, mis alad puhtaks teha ja hindame orienteeruva mahu visuaalselt. Kokkuleppel koristame teeääred, kraavid ja põllud. Enne võsa lõikamist sõlmime lepingu koos ostuhinna ning orienteeruva kogusega.

VIRNASTATUD VÕSA OST

Eelnevalt lõigatud ja kogumisplatsil virna ladustatud võsa. Virnastatud võsa puhul teeme pakkumise ning peale töötlemist selgub täpne kogus, mille alusel arveldame.

 

BMMajand ostab Eestis ning Lätis energiapuitu, sh. kasvavat võsa, virnastatud võsa, raiejäätmeid, virnastatud energiapuitu, hakkepuitu. Toodame ning müüme energiapuitu e. hakkepuitu.

Kasvava võsa ost toimib väljatuleku alusel, kus teeme selgeks, mis alad puhtaks teha ja hindame orienteeruva mahu visuaalselt. Kokkuleppel koristame teeääred, kraavid ja põllud. Enne võsa lõikamist sõlmime lepingu koos ostuhinna ning orienteeruva kogusega.

Okste ja tüvede vedamiseks metsast välja kasutame 14000-15000 kg kandevõimega forvarderi Ponsse Buffalo. Forvarderi haaratsi ulatus on 7.8-10 meetrit. 

bottom of page