top of page

Libisemisvastane terrassiõli ANTI-SLIP OSMO

Terrassiõli ANTI-SLIP Värvitu 430 0,75l - 40.25€ +KM Terrassiõli ANTI-SLIP Värvitu 430 2,50l - 124.58€ +KM

Terrassiõli ANTI-SLIP Värvitu 430 0,75l - 1005.29€ +KM

Satiinmatt viimistluskiht eelnevalt õlitatud terrassidele. Sisaldab spetsiaalset libisemisvastast ainet, mis jaotub ühtlaselt pinnale ja annab kuival pinnal libisemisvastase efekti.

Osmo libisemisvastane terrassiõli on eriti sobilik puidust terrassile ja treppidele välistingimustes, nt. Siberi lehis, Douglase kuusk, Mänd, Bangkirai, Massaranduba või Garapa. Sobib kasutamiseks rihveldatud, soonilistel ja eriti siledatel pindadel.


1 liiter katab ühe kihina umbes 24 m2.


PEALEKANDMINE Kanda pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit. Suurematel pindadel soovitame kasutada Osmo põrandapitslit 150 mm, mis on mõeldud just terrassidele. Laske kuivada 12 tundi, tagades hea ventilatsioon. Renoveerimiseks piisab, kui kanda puhtale kuivale õlitatud pinnale üks õhuke kiht vahendit.

Viimistletav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur üle +5°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi õlitamist kuuma ilmaga.

Osmo Libisemisvastane terrassiõli on värvitu ja seega pakub ainult osalist kaitset UV-kiirguse eest (puidu hallinemine). Kombineerituna üks kiht tooniga Osmo terrassiõli ja üks kiht Osmo libisemisvastane terrassiõli ning Teie terrass on täielikult kaitstud.

Osmo libisemisvastane terrassiõli ei ole sobiv kasutamiseks esimese nn. kruntkihina.


Et vältida puidu hallinemist ja libisemisvastase efekti vähenemist, tuleb intensiivsema käidavusega kohtades teostada osaline renoveerimine õigeaegselt. Kui puidu hallinemise protsess on juba alanud, tuleb pind puhastada Osmo puidupinna taastamisvahendiga Kraft-Gel (6609) ja seejärel pind uuesti katta Osmo terrassiõlidega.

Kasvava võsa ost toimib väljatuleku alusel, kus teeme selgeks, mis alad puhtaks teha ja hindame orienteeruva mahu visuaalselt. Kokkuleppel koristame teeääred, kraavid ja põllud. Enne võsa lõikamist sõlmime lepingu koos ostuhinna ning orienteeruva kogusega.

Okste ja tüvede vedamiseks metsast välja kasutame 14000-15000 kg kandevõimega forvarderi Ponsse Buffalo. Forvarderi haaratsi ulatus on 7.8-10 meetrit. 

bottom of page